Klan | odc. 4357

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maciek i Martyna przynoszą Grażynce dobre wieści - mają wszystkie pozwolenia potrzebne do otwarcia restauracji. Skoczek przypomina Pawłowi o wyprawie na działkę. Chwali jego internetowe występy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Kubuś żartuje z nieszczęśliwego Antka. Mariusz wspiera Norberta, przyznając, że wiedział o prowokacyjnym zachowaniu Justyny. Antek jest zdezorientowany. Michał ma dziś wielki dzień. Prosi teściową o wyprasowanie koszuli na mecz, który może zmienić jego życie. Maciek i Martyna przynoszą Grażynce dobre wieści - mają wszystkie pozwolenia potrzebne do otwarcia restauracji "Pod Grunwaldem". Planują inaugurację lokalu 15 lipca, w rocznicę słynnej bitwy. Jerzy zostaje sam w firmie, bo Antek i Renata unikają się. Franczeska chwali się nagraniem, które zakończy jej zlecenie detektywistyczne. Szykuje się też na ważne spotkanie z szefem. Sąsiad Skoczek przypomina Pawłowi o zbliżającej się wyprawie na działkę i chwali jego internetowe występy. W domu Pawełek tłumaczy ojcu, że rolki z jego udziałem są bardzo popularne w sieci. Waldek i Dżesika planują grilla na tarasie, ale Dymka musi wymienić przepaloną żarówkę. W pewnym momencie Dżesika i Dżastin słyszą huk. Michał niecierpliwie czeka na Franczeskę. Wygląda na to, że zebranie w agencji się przedłuża, a ważny dla niego mecz już się zaczął. Mają mało czasu do przerwy, w której Chojnicki chce się oświadczyć ukochanej. Zdesperowany postanawia po nią pójść. Winda, do której razem wsiadają, zatrzymuje się między piętrami.

Występują

Zobacz także

Ładuję...