Bracia (12-ost.)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Inwestycja prowadzona przez firmę Piotra zostaje wstrzymana. Okazuje się, że Jerzy był szantażowany. Zosia wreszcie dowiaduje się prawdy o ojcu. Zrozpaczona Aleksandra postanawia odebrać sobie życie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie rodzeństwa, które musi radzić sobie ze skutkami własnych wyborów. Piotr (Piotr Stramowski) to najstarszy z braci - architekt, biznesmen i perfekcjonista, żyjący w świecie stereotypów na temat mężczyzn. Alek (Mateusz Kościukiewicz), z zawodu psycholog, pracuje jako terapeuta. Stara się sprostać wymaganiom związanym z byciem dobrym mężem i ojcem, choć nie uporał się z własnymi demonami. Wojtek (Damian Kret) jest kucharzem. Ma głowę pełną marzeń i serce na dłoni. Jest otwarty na innych i głodny miłości. Najmłodszy z rodzeństwa ma na imię Adam (Nikodem Rozbicki). To pupilek mamy (Katarzyna Gniewkowska), ekscentryczny muzyk i uroczy uwodziciel, któremu żadna kobieta nie potrafi się oprzeć. Każdy z nich zmaga się z problemami uczuciowymi i podejmuje czasami mocno nieoczywiste decyzje. Życie całej czwórki zmienia się, gdy nagle umiera ich ojciec, Jerzy (Jan Frycz). "Bracia" to polska wersja greckiego serialu "Tesseries", który był kręcony w latach 2009-2010.

W tym odcinku

Protest ekologów zostaje zakończony sukcesem. Inwestycja prowadzona przez firmę Piotra formalnie zostaje wstrzymana. Niebawem Tadeusz pokazuje młodemu mężczyźnie nagranie podrzucone do skrzynki kancelarii. Okazuje się, że Jerzy był szantażowany. Ktoś żądał od niego wysokich sum pieniędzy. Zosia wreszcie dowiaduje się prawdy o swoim ojcu. Wykrzykuje matce, że nie chce jej znać. Zrozpaczona Aleksandra postanawia odebrać sobie życie. Tymczasem nieświadoma tego Małgorzata spędza coraz więcej czasu z Tomaszem. Cała rodzina angażuje się w organizację imprezy Wojtka. Mężczyzna spontanicznie oświadcza się Marcie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...