Pierwsza miłość | odc. 3831

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marysia i Dominika próbują przerwać ślub Basi i Kacpra. Mężczyzna musi trafić do szpitala. Lekarze nie są w stanie przewidzieć, kiedy wróci do zdrowia. Kinga jest zła, że Teresa sponsoruje Tymona.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Marysia i Dominika próbują przerwać ślub Basi i Kacpra. Ciężko chory mężczyzna musi trafić do szpitala. Lekarze nie są w stanie przewidzieć, kiedy wróci do zdrowia i czy uda mu się przywrócić wspomnienia. Obiad, na którym Kinga spotyka się z matką i jej kochankiem, nie należy do udanych. Młoda kobieta jest zła, że Teresa sponsoruje Tymona. Ona ma jednak odmienne zdanie w tej sprawie. Na dodatek radzi córce, żeby lepiej pilnowała męża. Tymczasem Janek, chcąc ratować swoje małżeństwo, podejmuje radykalną decyzję. Laura dostaje zaproszenie na spotkanie z właścicielem galerii sztuki. Biernacki wpada w złość, gdy dowiaduje się, że mężczyzna jest znajomym Jakuba Wenerskiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...