Klan | odc. 4356

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Franka przeprasza Renatę za zatajenie romansu Antoniego. Do Dżesiki, która pakuje zakupy do samochodu, podbiega inny kierowca i zaczyna awanturę o porysowany lakier. Waldek staje w obronie kobiety.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Janusz wraca z wyjazdu służbowego. Agnieszka mówi mu, że sprawa przeprowadzki szkoły jogi jest już nieaktualna, co pozwala im planować wspólne rodzinne wakacje. Antek od rana jest w kiepskim nastroju. Mariusz podejrzewa, że chodzi o bolący ząb, ale chłopak zaprzecza. Wyznaje, że powodem jest Justyna i to, co wczoraj zobaczył w warsztacie. Po południu dochodzi do jego konfrontacji z Norbertem. Franka ponownie przeprasza Renatę za zatajenie romansu Antoniego. Mężczyzna zaś nie wytrzymuje napiętej atmosfery i chce porozmawiać z Renatą. Wygląda jednak na to, że żona podjęła już decyzję o rozwodzie. Pawełek wraca z uczelni i informuje ojca, że oprócz zapisu całego spotkania ze studentami w sieci pojawiły się również krótkie rolki z nim, które zyskują na popularności. Mariusz namawia Patrycję, żeby wybrali się razem na mecz, przekonując, że nie chodzi tylko o wydarzenie sportowe. Do Dżesiki, która pakuje zakupy do samochodu, podbiega właściciel sąsiedniego auta i zaczyna awanturę o rzekomo porysowany lakier. Waldek staje w jej obronie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...