Pierwsza miłość | odc. 3830

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julka przeciwstawia się Nikodemowi, za co influencer mści się na niej. Marysia ściga się z czasem, by dotrzeć na miejsce ceremonii ślubnej Kacpra, zanim zostanie on mężem innej kobiety.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Julka przeciwstawia się Nikodemowi, za co influencer mści się na niej. W rodzinnej wiosce Basi zaczyna się uroczystość ślubna. Marysia ściga się z czasem, by dotrzeć na miejsce, nim Kacper zostanie mężem innej kobiety. Towarzyszy jej Dominika. Borys świętuje inaugurację swojego biznesu. Humor psują mu jednak goście. Na dodatek mało brakuje do tego, by kłamstwa chłopaka wyszły na jaw przed wspólnikami, Filipem i Julitą. Pamela jest przybita romansem Sylwka z Anielą. Celina postanawia ją pocieszyć. Organizuje warsztaty z przystojnym Massimem. Żona Kulasa i Włoch szybko znajdują wspólny język.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...