Klan | odc. 4355

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Antek cierpi z powodu ósemki. Mariusz umawia go na wizytę u Wigi. Antek zastaje Justynę całującą się z Norbertem. Agnieszka uprzedza córki, że raczej nie wyjedzie z nimi na wakacje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Majka spotyka w sądzie Olę. Nie jest obrażona, ale wciąż uważa swojego przyrodniego brata i jego żonę za wyjątkowych pedantów. Antek cierpi z powodu wyrzynającej się ósemki. Nie cieszy się nawet z biletów na mecz, które otrzymał od Mariusza. Ten umawia go na wizytę u Wigi. Gdy Antek wraca do warsztatu po portfel, zastaje tam Justynę całującą się z Norbertem. Karolina spóźnia się na umówione sprzątanie u Pauliny i od razu uprzedza, że nie zrobi wszystkiego, co ta dla niej zaplanowała, ponieważ musi wcześniej wyjść. Po południu, kiedy ponownie się spotykają, oświadcza, że wyjeżdża na dwa miesiące do Niemiec. Paweł wybiera się na spotkanie koła naukowego na uniwersytecie medycznym, na które zaprosił go Pawełek. Mimo ogromnej tremy, wypada doskonale. Agnieszka uprzedza córki, że raczej nie wyjedzie z nimi na wakacje, ponieważ w tym czasie będzie musiała zająć się przeprowadzką szkoły jogi. Powoli się do niej przygotowuje, pakując rzeczy w starej lokalizacji. Tłumaczy Tymonowi, że znalazła już nowe miejsce i jutro idzie podpisać umowę. Tymczasem w jej gabinecie zjawia się żona właściciela budynku i informuje, że jednak nie musi opuszczać tego miejsca.

Występują

Zobacz także

Ładuję...