Klan | odc. 4354

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Grażynka wyznaje Leopoldowi, że chętnie spędziłaby wakacje z wnuczkami. Mąż proponuje, by pojechać na działkę Miłoszów. Michał snuje plany oświadczenia się France na stadionie w przerwie meczu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Grażynka wyznaje Leopoldowi, że najchętniej spędziłaby wakacje z wnuczkami. Mąż proponuje, by wynająć przyczepę campingową i pojechać na działkę Miłoszów. Bożenka wspomina o tym teściom. Okazuje się, że Heniutka nie wyobraża sobie wakacji bez wnuków. Wanda nie dowierza, że Michał zgodził się na opiekę Szczepana nad Felicją. Uświadamia mu, jak odpowiedzialne to zadanie. Jerzy podpytuje Antoniego o jego przyszłość z Renatą. Kolega nie potrafi mu odpowiedzieć, ale dzisiaj ma wizytę u Aliny. Wygląda na to, że pani doktor nie zamierza sobie z nim układać życia. Skoczek pojawia się w gabinecie Wigi z propozycją nie do odrzucenia. Chce, by Lubiczowie spędzili z sąsiadami najbliższy weekend na działce nad Liwcem. Michał ma pomysł, jak oświadczyć się France. Z pomocą znajomego sprzed lat chce to zrobić na stadionie w przerwie meczu towarzyskiego polskiej reprezentacji. Kupił dużo biletów dla swoich bliskich, żeby potem mógł z nimi iść na kolację. Rafał próbował przeprowadzić ważną rozmowę z Majką na temat utrzymywania porządku. Ta informuje go, że zostaje na noc u koleżanki. Obawia się, że Majka się na niego obraziła.

Występują

Zobacz także

Ładuję...