Dziedzictwo (289)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020  od 12 lat

W skrócie

Yaman odzyskuje przytomność i obezwładnia Fikreta. Z jego telefonu dowiaduje się, dokąd zmierzają Seher z Yusufem i rusza ich śladem. Ekipa Alego kontynuuje pracę nad rozbiciem gangu narkotykowego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Yaman odzyskuje przytomność, uwalnia się i obezwładnia Fikreta. Z jego telefonu dowiaduje się, dokąd zmierzają Seher z Yusufem i rusza ich śladem. Tymczasem chłopiec budzi się w drodze i jest zły na Seher za rozdzielenie go ze stryjkiem. Ekipa Alego kontynuuje pracę nad rozbiciem gangu narkotykowego, ale Duygu drwi z ich postępów i chce działać sama. Ali krytykuje jej postawę. Yaman dogania Seher, dochodzi do wymiany zdań - Seher zapowiada, że nie przestanie uciekać, a Yaman, że nie ustanie w poszukiwaniach. Zdesperowana Seher postanawia wrócić do rezydencji, wypowiadając mężczyźnie wojnę. Duygu zauważa akta oraz płytę w biurku Frata i sprawdza je pod jego nieobecność. Rozpoczyna śledztwo w sprawie ukrywania dowodów i zabiera Frata na przesłuchanie. Ali wstawia się za nim i bierze całą winę na siebie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...