Kobra - oddział specjalny (12)

(Alarm für Cobra 11)

serial sensacyjny Niemcy 2003  od 12 lat

W skrócie

Jan traci głowę dla pięknej Indiry. Podejrzewa jednak, że ukochana należy do gangu rabującego banki. Udaje mu się przeniknąć do grupy i poznać jej sposób działania. Zostaje zdemaskowany.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o niemieckich policjantach, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Często muszą dokonywać szaleńczych pościgów za uciekającymi przestępcami. Komisarze Semir Gerkhan oraz Tom Kranich strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom. Pomaga im w tym przezabawna ekipa pracująca na komisariacie. Poza wartką akcją zobaczymy najnowocześniejsze samochody i ryzykowne - wręcz kaskaderskie wyczyny.

W tym odcinku

Jan traci zupełnie głowę dla pięknej Indiry. Podejrzewa jednak, że jego ukochana należy do gangu, którego członkowie napadają na banki. Udaje mu się nawet przeniknąć do grupy i poznać sposób działania bandytów. Gdy zostaje zdemaskowany, ledwo udaje mu się ocalić życie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...