Leśniczówka (907)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Zuzię spotykają nieprzyjemności ze strony rówieśników. Wychowawczyni sugeruje zmianę szkoły. Janusz od momentu zerwania nie przestaje pić. Pod wpływem alkoholu udziela wywiadu telewizji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Zuzia idzie do szkoły, gdzie ma okazję porozmawiać z Kacprem. Niestety, spotyka ją wiele nieprzyjemności ze strony rówieśników, a wychowawczyni sugeruje zmianę szkoły. Janusz, od momentu zerwania z Tamarą, nie przestaje pić. Pod wpływem alkoholu udziela wywiadu lokalnej telewizji. Sytuację ratuje Daniel. Młody Karcz informuje o wszystkim Stańczyk. Tamara pojawia się w nocy u Karczów. Kasia martwi się hejtem, który spotkał Zuzię, a dziewczyna jest załamana. Żaba ponawia propozycję pomocy w zemście na Karczu. Ruszczyc uważa jednak, że jedynym rozwiązaniem problemu jest rezygnacja ze startu w wyborach.

Występują

Zobacz także

Ładuję...