Klan | odc. 4353

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dżesika i Waldek zaczynają planować ślub i wesele. Dymka zabiera ukochaną do salonu sukien ślubnych Surmaczowej. Majka wciąż tymczasowo mieszka u Oli i Rafała. Okazuje się, że robi bałagan.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Dżesika i Waldek zaczynają planować ślub i wesele. Dymka zabiera ukochaną do salonu sukien ślubnych Surmaczowej. Majka wciąż tymczasowo mieszka u Oli i Rafała. Okazuje się, że pilnowanie porządku nie jest jej mocną stroną. Ola namawia męża, żeby poważnie porozmawiał z nią na ten temat. W firmie Jerzego panuje ciężka atmosfera. Renata i Antek nie rozmawiają ze sobą, co mocno utrudnia obieg informacji. Jerzy zaczyna tracić cierpliwość. Agnieszka zdradza Widze, że znalazła odpowiedni lokal na swoją szkołę jogi. Wygląda na to, że wynajmie salę w swojej dawnej podstawówce. Tymon nie podziela jej entuzjazmu i upewnia się, czy nie mogłaby zostać w dotychczasowej lokalizacji. Michał i Franka jadą z Felicją do Olgi i Szczepana. Chojnicki stwierdza, że aby ułatwić dziadkom kontakt z małą, może zostawiać ją u nich na kilka godzin dziennie. Okazuje się jednak, że Olga wyjechała do Wilna. Czesia z okazji sprzedaży domu w Kolnie zaprasza na wieczór kilka osób. Przyjeżdża również Darek. Kiedy Brajan otwiera szampana, korek leci w stronę Kurzawskiego...

Występują

Zobacz także

Ładuję...