Dziedzictwo (288)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020  od 12 lat

W skrócie

Yusuf opowiada Yamanowi o ich nowym życiu z Seher. Mężczyzna z żalem obserwuje warunki, w jakich mieszkają jego bliscy. Seher wyznaje mu, że nie chce, by malec płacił za sytuację między nimi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Yusuf opowiada Yamanowi o ich nowym życiu z Seher. Mężczyzna z żalem obserwuje warunki, w jakich mieszkają jego bliscy. Seher, po położeniu chłopca spać, proponuje Yamanowi kawę. Wyznaje, że nie chce, by malec płacił za sytuację między nimi i jest gotowa wrócić do rezydencji. Okazuje się jednak, że jest to część planu, który ułożyli z Fikretem - kobieta miała uśpić czujność Yamana, podać mu lek nasenny i uciec. Ten jednak odkrywa plan i zamienia filiżanki. Wysyła do Seher wiadomość z pytaniem o plan ucieczki, a Yaman odpisuje, że zostaje odwołany. Niepokoi to Fikreta, który rankiem zakrada się pod dom Seher i słyszy jej kłótnię z Yamanem. Ogłusza Yamana i organizuje samochód, by Seher mogła uciec z Yusufem. Ali i jego ekipa wciąż nie mogą znaleźć wspólnego języka z Duygu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...