Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3828

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Martyna przejmuje się komentarzami pod tekstem o romansie Cieślika. Uważa, że tylko rozwód Damiana mógłby uciszyć sprawę. Tymczasem Monika umawia się z agentem nieruchomości, żeby wynająć mieszkanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Martyna przejmuje się komentarzami pod tekstem o romansie Cieślika. Uważa, że tylko rozwód Damiana mógłby uciszyć sprawę. Tymczasem Monika umawia się z agentem nieruchomości, żeby wynająć mieszkanie. Wyraźnie się mu podoba. Gdy kobieta przychodzi do męża, spotyka w domu Martynę. Dociera do niej, że jej rywalka tu zamieszkała. Wpada w złość. Weronika ma dla Ilony złe wieści. Sąd zdecydował, że Wiktorek zostanie w pogotowiu opiekuńczym, gdyż znaleziono siniaki na jego ciele. Jednocześnie założono Ilonie sprawę o odebranie praw rodzicielskich. Zdybicka nie wierzy w to, co słyszy. Prosi o pomoc Anetę Siwek. Igor proponuje barmance Ani, że napisze o niej artykuł i może ktoś ją rozpozna. Nie rozumie tego, że nikt jej nie szuka. Mimo wątpliwości dziewczyny pyta o zgodę na artykuł naczelnego, ale ten ostrzega przyjaciela, że młoda kobieta mogła kiedyś być zupełnie inna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...