Kobra - oddział specjalny (11)

(Alarm für Cobra 11)

serial sensacyjny Niemcy 2003  od 12 lat

W skrócie

Ktoś chce zastraszyć Jana. Nieznany sprawca splądrował i uszkodził jego samochód, a następnie wysłał mu kobrę w pudełku. Prześladowcą jest jego była dziewczyna, Sandra.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o niemieckich policjantach, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Często muszą dokonywać szaleńczych pościgów za uciekającymi przestępcami. Komisarze Semir Gerkhan oraz Tom Kranich strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom. Pomaga im w tym przezabawna ekipa pracująca na komisariacie. Poza wartką akcją zobaczymy najnowocześniejsze samochody i ryzykowne - wręcz kaskaderskie wyczyny.

W tym odcinku

Ktoś chce zastraszyć Jana. Nieznany sprawca splądrował i uszkodził jego samochód, a następnie wysłał mu kurierem kobrę w pudełku. Wkrótce wychodzi na jaw, że prześladowcą jest jego była dziewczyna, Sandra. Kobieta odnosząca sukcesy w życiu zawodowym, zupełnie nie potrafi poradzić sobie z osobistymi problemami. Jej czyny są trudne do przewidzenia. Jan musi mieć się na baczności.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...