Pierwsza miłość | odc. 3827

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janek pomaga Lilce ratować syna. Teresa próbuje uświadomić córce, że może stracić męża. Relacja Janka i Lilki rzeczywiście się zacieśnia. Ania przekonuje Kamila, że niesłusznie posądza ją o zdradę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Janek pomaga Lilce ratować syna. Teresa próbuje uświadomić córce, że wkrótce może stracić męża, ale Kinga jej nie słucha. Tymczasem relacja Janka i Lilki rzeczywiście się zacieśnia. Ania przekonuje Kamila, że niesłusznie posądza ją o zdradę. Szantażowana przez Damiana i Konrada decyduje się ukraść dla nich drogi alkohol. Okazuje się to bardzo ryzykowne. Arek nie cieszy się zbyt długo sukcesem swojego śledztwa. W ataku choroby Jerzy niszczy jego notatki. Dziennikarz traci materiał na artykuł i kłóci się z Martą, przejętą stanem ojca.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...