Klan | odc. 4352

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dymka snuje plany dotyczące ślubu z Dżesiką. Ukochana marzy jednak o ceremonii na plaży. Jerzy dowiaduje się o zdradzie Antka. Nie wierzy, że wspólnik powtórzył jego błąd i związał się z Aliną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Dymka snuje plany dotyczące ślubu z Dżesiką, który ma się odbyć w ich rodzinnym miasteczku. Ukochana marzy jednak o ceremonii na egzotycznej plaży. Tymczasem Bolek organizuje wyjazd problematycznej sąsiadki do wód termalnych, licząc, że po powrocie przestanie być tak uciążliwa. Heniutka przypomina, że dzisiaj wybierają się do Grażynki, aby wspólnie obejrzeć film o Leopoldzie i jego pasji. Franka opowiada Michałowi, czym naraziła się Renacie. Chojnicki uważa, że winnym sytuacji jest wyłącznie niewierny Antek. Kiedy Renata pojawia się w biurze, Michał zdaje sobie sprawę, że sprawa jest poważna. Do Jerzego dopiero dziś dociera zdrada Antka. Nie może uwierzyć, że wspólnik powtórzył jego błąd i związał się z doktor Aliną. Majka wpada do gabinetu Oli, gdzie zastaje tylko Ewę. Wygląda na to, że ma pilną sprawę, ale nie zdradza szczegółów. Dymka uświadamia sobie, że ostatecznie jeszcze nie oświadczył się Dżesice. Po powrocie do domu informuje ukochaną, że mogą zorganizować ślub i wesele, gdzie ona chce. Dżesika przyznaje mu jednak rację i zgadza się na to, by uroczystość odbyła się w ich miasteczku. Szczęśliwy Waldek pada na kolana i wyciąga pierścionek zaręczynowy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...