Dziedzictwo (287)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020  od 12 lat

W skrócie

Seher czuje, że Yaman ich odnalazł. Ali i Duygu nie mogą dojść do porozumienia, a cała ekipa nie darzy nowej, stanowczej komisarz sympatią. Czarna postanawia zorganizować jej ciepłe powitanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Seher czuje, że Yaman ich odnalazł. Ali i Duygu nie mogą dojść do porozumienia, a cała ekipa nie darzy nowej, stanowczej komisarz sympatią. Czarna postanawia zorganizować jej ciepłe powitanie, by zacząć niefortunnie rozpoczętą znajomość od nowa. Duygu gwałtownie jednak reaguje i krytykuje metody pracy zespołu. Za zarobione pieniądze Seher postanawia wykupić naszyjnik, ale dowiaduje się, że ktoś ją uprzedził. Okazuje się, że tą osobą jest Yaman. Postanawia jednak oddać jej biżuterię. Seher nie potrafi ukryć wściekłości i żalu na widok mężczyzny. On jednak nie reaguje na jej ataki. Wiedząc, że to Seher wezwała do niego karetkę postanawia cierpliwie czekać na odzyskanie jej uczuć. Yusuf, widząc stryja, jest zachwycony.

Występują

Zobacz także

Ładuję...