Pierwsza miłość | odc. 3826

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zbliża się rocznica ślubu Kingi i Janka. Biały postanawia zawalczyć o związek z Anią, ale znajduje dowody na to, że zdradziła go ona podczas imprezy u znajomych. Borys znów podaje się za Filipa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Zbliża się rocznica ślubu Kingi i Janka. Mężczyzna stara się przygotować romantyczną niespodziankę dla ukochanej. Problem stanowi jednak teść, pogrążający się w coraz większym smutku po rozstaniu z żoną. Biały postanawia zawalczyć o swój związek z Anią. Wkrótce znajduje jednak dowody na to, że zdradziła go ona podczas imprezy u znajomych. Dziewczyna tymczasem ponownie spotyka Damiana i Konrada. Zgadzają się skasować kompromitujące ją nagrania. Stawiają jednak warunek. Borys znów podaje się za Filipa. Wykorzystuje nazwisko kolegi, by spróbować namówić dawną przyjaciółkę jego ojca do reklamowania suplementów diety.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...