Leśniczówka (905)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Dorota nie zgadza się na to, aby Kacper zeznawał na policji. Kasia, która ma odmienne zdanie, zabiera Zuzię na komendę. Ruszczyc dowiaduje się, że nastolatki włamały się do prywatnego domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Dorota nie zgadza się na to, aby Kacper zeznawał na policji, tłumacząc, że chce chronić prywatność rodziny. Kasia, która ma odmienne zdanie, zabiera Zuzię na komendę. Ruszczycówna dowiaduje się, że nastolatki włamały się do prywatnego domu, aby urządzić imprezę. Właścicielka chce to zgłosić stróżom prawa. Zuza odwiedza kobietę, wyrażając skruchę. Janusz coraz gorzej znosi brak kontaktu z Tamarą, Daniel też zaczyna się martwić. Łysy przyznaje, że rozmawiał ze Stańczyk o zleceniu na zdjęcia Zuzi. Młody Karcz zdradza, że również o tym wie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...