Klan | odc. 4351

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dżesika zastanawia się, jakie nazwisko przyjąć po ślubie. Mariusz zaprasza na obiad Patrycję z córką. Aby mieć pewność, że wszystko się uda, przywozi pierogi od Wandy. Kubuś niechcący go wydaje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Dżesika zastanawia się, jakie nazwisko powinna przyjąć po ślubie. Heniutka namawia Bolka, aby zadzwonił do Woli Tureckiej i potwierdził przyjazd ich sąsiadki. Wpada też na pomysł, aby z okazji Bożego Ciała wybrać się do Warszawy na główną procesję na Stare Miasto. Jerzy i Elżbieta umawiają się na popołudnie z Pawłem i Wigą. Rozmawiają o zbliżających się wakacjach. Paweł skarży się na związane z nimi plany Skoczka. Elżbieta zaś proponuje wspólny wyjazd do Włoch. Mariusz zaprasza na obiad Patrycję z córką. Aby mieć pewność, że wszystko się uda, przywozi pierogi od Wandy. Patrycja bardzo chwali jego umiejętności kulinarne, ale Kubuś go wydaje. Dżesika, Dymka i Dżastin udają się na procesję w miejscowej parafii. Niestety, Dżastin gubi w tłumie komórkę. Po uroczystości ktoś dzwoni do Dżesiki z telefonu jej syna. Okazuje się, że odnalazł go Brajan.

Występują

Zobacz także

Ładuję...