Dziedzictwo (286)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020  od 12 lat

W skrócie

Ali i jego ekipa prowadzą akcję rozbicia gangu przemytniczego. Sytuację komplikuje pojawienie się tajemniczej kobiety. Ali nie zdaje sobie sprawy, że to nowa członkini ich zespołu - komisarz Duygu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Podczas poszukiwań Seher i Yusufa Yaman trafia do pensjonatu Cemala. Ten, ostrzeżony przez Fikreta, nie ujawnia prawdy. Ali i jego ekipa, chcąc rozbić gang przemytniczy, przeprowadzają od dawna planowaną akcję. Sytuację komplikuje pojawienie się tajemniczej kobiety. Ali nie zdaje sobie sprawy, że to nowa członkini ich zespołu - komisarz Duygu. Seher jest zaniepokojona, widząc wszędzie symbole przypominające jej Yamana. Tymczasem mężczyzna, po rozmowie z Nedimem, opuszcza miasteczko. Na drodze kupuje ciasteczka cytrynowe upieczone przez Seher. Po skosztowaniu nabiera pewności, że jego ukochana i bratanek są w nadmorskiej miejscowości i natychmiast tam wraca. Widząc szczęśliwą Seher i radosnego Yusufa, ogarnia go smutek i poczucie winy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...