Leśniczówka (904)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Tamara uważa, że to Janusz jest odpowiedzialny za opublikowanie fotografii pijanej Zuzi w internecie, ale Karcz zaprzecza. Niechcący do zrobienia zdjęć i podrzucenia narkotyków przyznaje się Łysy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Tamara uważa, że to Janusz jest odpowiedzialny za opublikowanie fotografii pijanej Zuzi w internecie, ale Karcz stanowczo temu zaprzecza. Niechcący do zrobienia zdjęć i podrzucenia narkotyków przyznaje się Łysy. Kasia dowiaduje się o artykule od Emilii. Zuzia twierdzi, że nie zażywała środków odurzających. Konrad i jego żona domyślają się, że ktoś celowo je podrzucił. Magda informuje o całej sprawie Dorotę, która zjawia się w domu Kasi. Ruszczyc uważa, że należy złożyć zeznania na policji. Dorota protestuje i twierdzi, że chłopak na zdjęciu nie jest jej synem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...