Klan | odc. 4350

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Antek niepokoi się, że Franczeska powiedziała Renacie, z kim go widziała. Zyga dziękuje Piotrowi za przekonanie Igi do kuracji. Dżesika wyjawia Waldkowi, że go nie kocha i jest z nim tylko dla wygody.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Dżesika po niespodziewanym wyznaniu Dymki o bankructwie chce dowiedzieć się czegoś więcej o sytuacji. Waldek w końcu mówi, że jest bankrutem w sensie emocjonalnym. Wprost pyta Dżesikę, czy byłaby z nim, gdyby nie miał tyle pieniędzy. Antek niepokoi się, że Franczeska powiedziała Renacie, z kim go wczoraj widziała. Po wyjściu żony z biura, znów się France tłumaczy. Niespodziewanie Renata wraca do firmy po kluczyki do auta. Bolek nie chce kolejnego spotkania z sąsiadką, uważa, że to nic nie da. Heniutka deklaruje, że porozmawia z kobietą. Wpada na pomysł przekupstwa. Proponuje, by Bolek załatwił karnet na zabiegi w wodach geotermalnych w Woli Tureckiej, a ona przekona sąsiadkę do wyjazdu. Jasiek opowiada rodzicom o wizycie Igi i Zygi. O ile stan Kalińskiej nie zmienił się, o tyle jej mąż odżył. Zyga odwiedza gabinet Piotra i dziękuje za przekonanie Igi do kuracji. Dżesika w końcu wyznaje Dymce, że go nie kocha i jest z nim tylko dla wygody. Waldek docenia jej postawę i nadal jest zainteresowany małżeństwem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...