Dziedzictwo (285)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020  od 12 lat

W skrócie

Seher stara się zdobyć pieniądze na wykupienie zastawionego naszyjnika. Yusuf ciągle pyta o stryjka i powrót do domu. Pokazuje Seher obrączkę, którą schował w nadziei, że ona i Yaman się pogodzą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Seher desperacko stara się zdobyć pieniądze na wykupienie zastawionego naszyjnika po swojej siostrze. Tymczasem Yusuf ciągle pyta o stryjka i powrót do domu. Pokazuje Seher obrączkę, którą schował w nadziei, że ona i Yaman się pogodzą. W sercu Seher mieszają się nienawiść i miłość. Tymczasem Yaman wciąż wierzy, że odzyska bliskich. Świadomość, że to Seher wezwała do niego karetkę daje mu nadzieję. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i rozpoczyna poszukiwania.

Występują

Zobacz także

Ładuję...