Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3827

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zatrzymana w barze z synkiem Ilona zostaje poddana badaniu alkomatem. Wiktorek trafia do pogotowia opiekuńczego. Rano do aresztu przyjeżdżają Iza z Weroniką. Damian spędza z Martyną noc.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Zatrzymana w barze z synkiem Ilona zostaje poddana badaniu alkomatem. Wynik wskazuje, że według prawa, nie może mieć pod opieką dziecka. Wiktorek zostaje zabrany siłą do pogotowia opiekuńczego. Rano do aresztu przyjeżdżają Iza z Weroniką. Zdybicka jest załamana. Okazuje się, że nie może na razie zabrać syna. Tymczasem Igor próbuje umówić się z barmanką Anką. Gdy przychodzi po nią na koniec zmiany, widzi ją wychodzącą bocznymi drzwiami. Udaje mu się dogonić dziewczynę. Chce wiedzieć, czemu ucieka. Ta wyznaje mu, że nie wie kim jest. Pół roku temu ocknęła się w parku z całkowitą amnezją i nie chce wciągać Igora w swoje kłopoty. Damian spędza z Martyną namiętną noc, a Monika rozpacza po tym, jak zobaczyła tę informację na serwisie plotkarskim. Rano Żaneta pokazuje artykuł Cieślikowi, który udaje się do żony, gdyż martwi się, że syn usłyszy plotki. Jednocześnie mówi Monice, że Martyna nie jest jego kochanką, ale partnerką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...