Pierwsza miłość | odc. 3825

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nikodem proponuje Julce, że przekona jej mamę, by wyraziła zgodę na wyjazd do Berlina. Emil zarzuca Dominice brak zaangażowania w związek. Borys przekonuje Filipa, aby korzystał z nieobecności Igi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Nikodem proponuje Julce, że sam przekona jej mamę, by wyraziła zgodę na wyjazd do Berlina. Stosunki Marysi z córką wciąż bowiem pozostają napięte. Humor kobiecie dodatkowo psuje wizyta Basi w klinice. Emil zarzuca Dominice brak zaangażowania w związek. Ta, wściekła, jedzie do Wadlewa, gdzie przypadkowo spotyka zapatrzonego w nią Stacha. Pamela nie przepuszcza takiej okazji i robi z tego aferę. Borys przekonuje Filipa, aby korzystał z nieobecności Igi. Gdy wychodzą razem na miasto, Wojnar szybko robi się zazdrosny, widząc, jaki Wenerski ma wpływ na kobiety. Postanawia dać koledze nauczkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...