Klan | odc. 4349

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jasiek pyta Piotra o psychiatrę, do którego skierował Igę. Rafalski uspokaja, że stan kobiety to tylko początkowy efekt przyjmowania leków. Franczeska ma wytropić firmę, która zanieczyszcza rzekę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Waldek od rana ma kiepski humor. Tymczasem Darek dzwoni do Dżesiki z gratulacjami z okazji oświadczyn. Kobieta początkowo traktuje to jako głupi żart, który jednak daje jej do myślenia. Jasiek pyta Piotra o psychiatrę, do którego skierował Igę. Rafalski uspokaja, że dziwny stan kobiety to tylko początkowy efekt przyjmowania leków. Paulina wraca wcześniej z pracy, żeby porozmawiać z Karoliną, która według Ramony próbowała poderwać jej męża. Oburzona kobieta mówi jednak, że było odwrotnie. Uciążliwa sąsiadka wciąż wydzwania do Bolka, zarządcy budynku i administracji. Bolek nie ma pomysłu, jak rozwiązać konflikt, więc postanawia, że najlepiej będzie, jeśli on i Heniutka gdzieś wyjadą. Franczeska dostaje zlecenie na wytropienie firmy, która zanieczyszcza rzekę szkodliwymi odpadami. Gdy udaje się na miejsce, z daleka dostrzega na ławeczce Antka z doktor Aliną w czułych objęciach. Demonstracyjnie przechodzi obok nich. Dymka wraca do domu w podobnym nastroju jak rano. Dżesika nalega, by powiedział jej, co się stało. Ten oświadcza, że jest bankrutem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...