Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3826

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ilona spotyka się w barze z koleżankami. Nagle jakiś mężczyzna obraża kelnerkę, więc Zdybicka zwraca mu uwagę. Ten w odwecie wzywa policję. Okazuje się, że Ilona może mieć poważne kłopoty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Ilona spotyka się w barze z koleżankami. Nagle jakiś mężczyzna obraża kelnerkę, więc Zdybicka zwraca mu uwagę. Nieoczekiwanie opiekunka Wiktorka przywozi jej synka. Kobieta chce wrócić z chłopcem do domu, ale mężczyzna, którego obraziła, wzywa policję. Mówi im, że nietrzeźwa matka opiekuje się dzieckiem. Tymczasem nowa dyrektorka szpitala wciąż udaje, że nie zna Nalepy, który nie rozumie jej zachowania. Tym bardziej dziwi go, że podczas powitania zespołu Hoffera Patrycja nie przyznaje się, że studiowała medycynę. Lew pyta wprost, jaką tajemnicę ukrywa. W barze Ziębów pojawia się kontrola z sanepidu. Urzędniczka mówi, że jest tam z powodu donosu. Obecny przy tym Muszko przekonuje wszystkich, że to sprawka właścicieli kebabu. Włodek idzie więc na rozmowę z Turkami. Wywiązuje się ostra wymiana zdań, której świadkami są Mania i Adam, syn właścicieli kebabu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...