Pierwsza miłość | odc. 3824

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nikodem proponuje Julce wspólny wyjazd do Berlina. Dziewczynie trudno jest jednak przekonać do tego matkę. Influencer zaczyna przekonywać nastolatkę, by się zbuntowała i postawiła na swoim.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Nikodem proponuje Julce wspólny wyjazd do Berlina. Dziewczynie trudno jest jednak przekonać do tego matkę. Gdy relacja obu kobiet staje się coraz bardziej napięta, influencer zaczyna przekonywać nastolatkę, by się zbuntowała. Lusia pomaga Maurycemu zdobyć serce Lucynki. Ponieważ widzi, że ich związkowi może zagrozić Kaśka, postanawia usunąć go z życia swojej nowej opiekunki. Sylwester namawia Artura, żeby pomogli Olkowi pozbyć się jego rywala. Tymczasem Pamela zaczyna mścić się na mężczyźnie za odrzucenie jej propozycji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...