Klan | odc. 4348

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iga wyznaje, że rozpoczęła terapię i bierze leki, co mocno odbija się na jej nastroju. Waldek przypadkowo słyszy rozmowę Dżesiki z Brajanem. Kobieta wyznaje bratu, że nie kocha Dymki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Przy śniadaniu Dżastin z zaskoczeniem obserwuje, jak świetnie dogadują się ze sobą jego rodzice. Dymka postanawia nie czekać i jedzie po pierścionek zaręczynowy. Chce jak najszybciej oświadczyć się Dżesice. Po powrocie z weekendu na Mazurach Jacek ma kolejny pomysł na życie - chce kupić tam siedlisko. Po długich negocjacjach z Pauliną dzwoni do właściciela ziemi, ale niestety ogłoszenie jest już nieaktualne. Po południu do Pauliny wpada Ramona i opowiada, jak złapała Karolinę na flirtowaniu z jej mężem. Jerzy wraca wcześniej z pracy, narzekając na zmęczenie. Elżbieta delikatnie sugeruje, że może Piotr miał rację mówiąc o emeryturze, ale Jerzy stanowczo zaprzecza. Iga odwiedza córkę i Jasia, Mówi, że rozpoczęła terapię i bierze leki, co mocno odbija się na jej nastroju. Zaniepokojona Jagoda prosi Jaśka, aby zapytał ojca o szczegóły. Waldek w świetnym nastroju wraca do domu. Przypadkowo słyszy rozmowę Dżesiki z Brajanem. Kobieta wyznaje bratu, że nie kocha Dymki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...