Dziedzictwo (283)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020  od 12 lat

W skrócie

Frat dowiaduje się, że to Seher wezwała pomoc do Yamana. Jest pewien, że to ona go postrzeliła. Seher i Yusufa widać także na nagraniach z monitoringu. Frat postanawia ukryć dowody.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Frat dowiaduje się, że to Seher wezwała pomoc do Yamana. Jest pewien, że to ona go postrzeliła. Seher i Yusufa widać także na nagraniach z monitoringu. Frat postanawia ukryć dowody i sfałszować raport. Seher martwi się o Yamana, którego stan jest ciężki. Operacja mężczyzny przebiega pomyślnie, ale jego życie wciąż jest zagrożone. Yusuf tęskni za stryjkiem. Wkrótce ucieka. Zrozpaczona Seher wszędzie go szuka. Z pomocą przychodzi jej Fikret, ojciec małej Melek, która wskazała Yusufowi drogę na dworzec. W ostatniej chwili parze udaje się zatrzymać autobus, w którym ukrył się chłopiec. Dzięki pomocy Fikreta, który daje jej pracę i wsparcie, Seher zaczyna układać sobie nowe, choć skromne życie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...