Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3825

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ziębowie muszą zapłacić grzywnę. Bogdan ostrzega Antka przed córką nowego szefa. Natan przeprasza Ulę i tłumaczy jej, że dawno zerwał z Karoliną. Całuje dziewczynę, ale nagle pojawia się jego żona.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Nowo otwarty kebab cieszy się dużą popularnością. Tymczasem Ziębowie muszą zapłacić grzywnę. Okazuje się, że nie przedłużyli koncesji na sprzedaż alkoholu. Muszko przekonuje, że to właściciele konkurencji nasłali na nich kontrolę. Proponuje zemstę, a po wyjściu z baru dzwoni do sanepidu z donosem na Ziębów. Bogdan ostrzega Antka przed córką nowego szefa. Wszyscy pracownicy również są oburzeni, że Alina ich oszukała. Młoda Urbańska przeprasza jednak i obiecuje, że jako nowa dyrektorka wprowadzi dobre zmiany. Wieczorem rozmawia z ojcem. Planuje zwolnić Berga. Natan przeprasza Ulę i tłumaczy jej, że już dawno zerwał z Karoliną. Całuje dziewczynę, ale nagle pojawia się jego żona, która domaga się pieniędzy za rozwód. W tym samym czasie Kamil zaprasza matkę Natana do siebie. Chciałby, żeby nadal opiekowała się Anią.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...