Kobra - oddział specjalny: Bez wyjścia (1)

(Alarm für Cobra 11: Ohne Ausweg)

serial sensacyjny Niemcy 2003  od 12 lat

W skrócie

Podczas wypadku ładunek ciężarówki wypada na jezdnię. Pracownik ambasady republiki Saint Marco nie chce dopuścić do wszczęcia dochodzenia. Jan i Semir znajdują paczkę z narkotykami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o niemieckich policjantach, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Często muszą dokonywać szaleńczych pościgów za uciekającymi przestępcami. Komisarze Semir Gerkhan oraz Tom Kranich strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom. Pomaga im w tym przezabawna ekipa pracująca na komisariacie. Poza wartką akcją zobaczymy najnowocześniejsze samochody i ryzykowne - wręcz kaskaderskie wyczyny.

W tym odcinku

Dochodzi do wypadku ciężarówki. Ładunek, który wiozła, wypada na jezdnię. Pracownik ambasady republiki Saint Marco zamierza nie dopuścić do tego, by w tej sprawie zostało wszczęte dochodzenie. Tymczasem Jan i Semir znajdują pakunek z narkotykami i przypuszczają, że pochodzi on z ciężarówki. Nie mogą jednak nic zrobić, ponieważ ambasador Bouchard zasłania się immunitetem dyplomatycznym.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...