Pierwsza miłość | odc. 3823

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Melka mówi Piotrkowi, że nie będą więcej się spotykać. Mężczyzna, który wciąż ma podejrzenia względem Reterskiego, nie zamierza dać jej spokoju. Wiki przekazuje Olkowi smutne wieści.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Melka mówi Piotrkowi, że nie będą więcej się spotykać. Mężczyzna, który wciąż ma podejrzenia względem Reterskiego, nie zamierza dać jej spokoju. Tymczasem również mąż Melki podejmuje radykalne kroki, aby zakończyć znajomość kobiety z byłym kochankiem. Wiki przyjeżdża do Wadlewa w towarzystwie przystojnego Włocha, Massima. Przekazuje Olkowi bardzo smutne wieści. Podczas gdy Sylwester i Artur wspierają przyjaciela, Pamela ma dla niego propozycję. Basia nadal robi wszystko, żeby Kacper nie przypomniał sobie poprzedniego związku. Faszeruje go lekami uspokajającymi, jednocześnie planując ślub. Marysia zupełnie traci nadzieję na odzyskanie ukochanego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...