Leśniczówka (901)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Wiesiek zwraca się do Konrada z niespodziewaną prośbą, by pozwolił zostać w lesie dwóm ostatnim papugom, które uciekły z hodowli. Małgosia przeprowadza z Kurkiem wywiad na temat akcji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Wiesiek zwraca się do Konrada z prośbą, by pozwolił zostać w lesie dwóm ostatnim papugom, które uciekły z hodowli. Małgosia przeprowadza z Kurkiem wywiad na temat akcji. Błażej ma się zjawić w Las Poście w sprawie pracy. Spotyka w lesie Anielę, która źle się czuje i nie ma ochoty na rozmowę. Huryn odczytuje to jako sygnał, że nie dostanie pracy. Dzięki kamerom Kasia odkrywa, że Kacper jest w pokoju Zuzi. Ostrzega, że porozmawia z jego mamą. Chłopak i Zuza uciekają. Niebawem Kasia zawiadamia Dorotę o sytuacji. Ta odnajduje syna i go uderza.

Występują

Zobacz także

Ładuję...