Klan | odc. 4347

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dżesika jest obrażona na Dymkę za przyprowadzenie do domu Barbary, która rozbiła jej związek z Darkiem. Bolek jedzie do warszawskiego mieszkania. Sąsiadka poskarżyła się mu na wynajmujących lokum.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Dżesika jest obrażona na Dymkę za przyprowadzenie do domu Barbary, która rozbiła jej związek z Darkiem. Waldek utrzymuje, że chodziło tylko o omówienie interesów. Dżesika, szukając wsparcia, dzwoni do Brajana. Ten tłumaczy jej, ze Dymka jest wolnym mężczyzną, więc ma prawo szukać damskiego towarzystwa. Gdy Dżesika po południu dowiaduje się, że Waldek znowu jest na spotkaniu z Milecką, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Bolek jedzie do warszawskiego mieszkania. Sąsiadka poskarżyła się na hałasy, które robią ich wynajmujący. Bożenka wraca do domu, po kolejnej sesji u prywatnego pacjenta. Przy okazji dłuższej rozmowy dowiedziała się o nim czegoś więcej. Okazuje się, że mężczyzna związany jest z tą samą branżą. Kiedy Miłosz słyszy, o kogo dokładnie chodzi, uspokaja się. Tymczasem Jacek wciąż jest myślami na egzotycznych wyspach. Po południu Jacek pokazuje Paulinie zdjęcie domu na Mazurach.

Występują

Zobacz także

Ładuję...