Pierwsza miłość | odc. 3822

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ania nie chce poruszać tematu imprezy u Konrada i Damiana. Biały robi jej wyrzuty. Filip szykuje Igę do jej pierwszego lotu w roli stewardesy. Basia nadal manipuluje Kacprem. Udaje, że są zaręczeni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Ania nie chce poruszać tematu imprezy u Konrada i Damiana. Z tego powodu Biały robi jej wyrzuty. Filip szykuje Igę do jej pierwszego lotu w roli stewardessy. Gdy w mieszkaniu młodych zostaje jedynie Julita i Borys, dochodzi do zaskakującego zdarzenia. Basia nadal manipuluje Kacprem. Udaje, że są zaręczeni i chce jak najszybciej ustalić szczegóły ślubu. Dla Marysi to prawdziwy cios. W Wadlewie wybucha radość po odnalezieniu Norberta. Tymczasem Artur nieudolnie remontuje swoje gospodarstwo. Jest zmuszony poprosić o pomoc Olka i Kulasa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...