Na dobre i na złe | odc. 922: Miłość choroba to straszliwa

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jakubek i Blanka zajmują się współpracownikiem Maria. Gangster został postrzelony przez ludzi Sergiusza. Do Leśnej Góry dociera też sam przestępca. Falkowicz wyprowadza się z dziećmi od Michała.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Prywatnie mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Borys wyznaje Majce, że nie chce się ponownie żenić. Ich związek przechodzi kryzys. W pracy pacjentem Jakubka i Blanki jest zaufany współpracownik Maria, Kurczak. Gangster został postrzelony przez ludzi Sergiusza. Po kilku godzinach do Leśnej Góry dociera sam przestępca i szuka Milewskiej. Falkowicz wyprowadza się razem z dziećmi od Michała. Ponieważ pani Jadzia została z Wilczewskim, by zająć się małym Czarkiem, profesor traci cenne wsparcie i nie radzi sobie zbyt dobrze. Tymczasem przepracowana gosposia w końcu mdleje i trafia do szpitala. Namówiona przez Tadka Martyna wraca na oddział pod opiekę Markiewicza i Asi. Zgadza się na wykonanie biopsji nowej zmiany w mózgu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...