Barwy szczęścia | odc. 3008

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kacper i Jerzy jadą do Poznania w poszukiwaniu Malwiny. Emilka obawia się, że sprawą porzucenia Rozalki przez matkę zajmie się sąd i przez to ona sama również będzie musiała wrócić do ojca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Kacper i Jerzy jadą do Poznania w poszukiwaniu Malwiny. Herman zwierza się Reginie, że dręczą go wyrzuty sumienia. Nie zauważył w porę, że choroba ukochanej powróciła. Emilka obawia się, że sprawą porzucenia Rozalki przez matkę zajmie się sąd i przez to ona sama również będzie musiała wrócić do ojca. Rozmowa z Klemensem nie uspokaja rodziny. Wkrótce ucieczką Malwiny zaczynają interesować się media. Kobieta staje się celem ataków w "Szoku". Marcin zrywa z Renatą. Dominika pociesza przyjaciółkę, a Sebastian próbuje przemówić Kodurowi do rozsądku. Marysię czeka wizyta u psychologa. Do zbuntowanej dziewczynki udaje się dotrzeć Ignacemu. Agata i Hubert mogą odetchnąć z ulgą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...