Leśniczówka (900)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Marianna i Konrad informują Nowackiego o zniknięciu Eweliny i Wieśka. Leśnicy dzwonią do Kurkowej z pożyczonego telefonu i donoszą o nielegalnej hodowli. Na miejsce przybywa policja.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Kasia mówi Zuzi, że wie o jej relacji z Kacprem. Chłopak namawia Majewską, aby nadal się buntowała. Dziewczyna, słysząc rozmowę mamy z Karoliną, jest poruszona tym, z jaką czułością o niej mówi. Tymczasem Marianna i Konrad informują Nowackiego o zniknięciu Eweliny i Wieśka. Leśnicy dzwonią do Kurkowej z pożyczonego telefonu i donoszą o nielegalnej hodowli. Na miejsce przybywa policja. Janusz odkrywa, że wojewoda jest na urlopie, więc nie mógł ostatnio pomagać Tamarze. Zwierza się synowi ze swoich podejrzeń, że Stańczyk go zdradza. Daniel informuje o tym Tamarę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...