Klan | odc. 4346

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ola prosi ojca, aby dowiedział się czegoś o stanie zdrowia Tomka. Nie podoba się to Rafałowi. Bogna pyta Bożenkę o wrażenia z wizyty u nowego pacjenta. Ta chwali się dużym napiwkiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Ola prosi ojca, aby dowiedział się czegoś o stanie zdrowia Tomka. Rafał nie jest zadowolony z zainteresowania ukochanej swoim sobowtórem. Twierdzi, że do jego wypadku na pewno doprowadziła nadmierna prędkość. Jacek wciąż wspomina z sentymentem pobyt na egzotycznych wyspach. Zofia i Paulina starają go przekonać, że tylko turyści są tam tak zadowoleni. Jacek jednak poważnie myśli o zakupie nieruchomości w tamtej części świata. Bogna pyta Bożenkę o wrażenia z wizyty u nowego pacjenta. Ta chwali się dużym napiwkiem za dobrze wykonaną pracę, a mężczyzna chce się już ponownie umówić. Ola spotyka się służbowo z Majką. Florczak dziękuje jej za wczorajszy wieczór i mówi, że powoli przyzwyczaja się do posiadania brata i nowej rodziny. Przyznaje jednocześnie, że odkąd dowiedziała się o pokrewieństwie, Rafał zaczyna ją trochę denerwować. Dymka spotyka w knajpce Barbarę, która pyta o jego sprawy sercowe. Mężczyzna skarży się, że Dżesika traktuje go nadal jak dobrego znajomego, mimo że mieszkają razem. Barbara ma pomysł, jak to zmienić. Dymka, pod pretekstem omówienia wspólnych interesów, zabiera ją do domu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...