Leśniczówka (899)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Wiesiek i Ewelina poszukują właścicieli nielegalnej hodowli papug. Podczas kolejnej wyprawy służbowy samochód odmawia im posłuszeństwa. Bez telefonów decydują się ruszyć pieszo przez las.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Tamara przekonuje Janusza, że porzuciła samochód w lesie z powodu awarii, a do Warszawy podwiózł ją wojewoda. Wiesiek i Ewelina poszukują właścicieli nielegalnej hodowli papug. Podczas kolejnej wyprawy, służbowy samochód odmawia im posłuszeństwa. Bez telefonów, ruszają pieszo przez las. Anielę odwiedza doktor Kowalska. Choć listonoszka odmawia badania, lekarka przekonuje ją do opowiedzenia o swoich dolegliwościach. Dorota zaleca ćwiczenia oddechowe na problemy z żołądkiem. Kasia przeprasza Magdę. Pati informuje mamę i ciocię, że Zuzia zakochała się w Kacprze. Dorota zwierza się Ździebłowskiej z problemów z synem. Kacper wchodzi przez okno do pokoju Zuzi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...