Klan | odc. 4345

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Brajan ma wątpliwości co do sprzedaży domu w Kolnie. Martwi się, że cena nieruchomości jest zaniżona. Jego rozważania irytują Czesię. Ola dowiaduje się, że Tomek miał wypadek samochodowy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Brajan zaczyna mieć wątpliwości co do sprzedaży domu w Kolnie. Martwi się, że szybka zgoda potencjalnego nabywcy na zakup może oznaczać, że nieruchomość lub teren na którym stoi, są warte więcej. Jego rozważania irytują Czesię. Popołudniu odwiedza ona Grażynkę i Leopolda, aby im podziękować. Dzięki Kwapiszowi Ania zdecydowała się zdawać historię na maturze i składać papiery na archeologię. Jacek nadal myśli o pobycie na Wyspach Zielonego Przylądka i trudno mu wrócić do codziennej rzeczywistości. Nieśmiało sugeruje Paulinie, żeby przenieść się na stałe w jakieś egzotyczne miejsce. Ukochana szybko go jednak sprowadza na ziemię. Bożenka udaje się do prywatnego pacjenta, którego namiary dostała od Bogny. Mężczyzna jest tak zadowolony z jej pracy, że płaci jej znacznie więcej niż ustalili. Bożenka chwali się tym najpierw Kamili, a potem Miłoszowi. Oni nie podzielają jej entuzjazmu. Tomek informacje Olę, że zwolniło się miejsce na dzisiejszym kursie spadochronowym i mogłaby z niego skorzystać. Rafał przypomina jej jednak, że wieczorem spotykają się z Pawłem, Wigą i Majką. Podczas kolacji z okazji poznania nowej siostry Rafała, Ola otrzymuje telefon z aeroklubu. Tomek miał wypadek samochodowy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...