Dziedzictwo (280)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020  od 12 lat

W skrócie

Ibrahim odwozi Czarną do domu. Gdy dowiadują się, że w okolicy doszło do rabunku, a sprawca ucieka, włączają się do pościgu. W trakcie akcji Ibrahim ratuje życie Czarnej, a następnie prosi ją o rękę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Po długim nocnym dyżurze Ibrahim odwozi Czarną do domu. Gdy dowiadują się, że w okolicy doszło do rabunku, a sprawca ucieka, włączają się do pościgu. W trakcie akcji Ibrahim ratuje życie Czarnej, a ona przyjmuje jego oświadczyny. Seher i Frat planują ucieczkę, ale Yaman jest pewny, że rozgryzł ich plan. Zabiera Yusufa na szczepienie, gdzie pielęgniarka podaje mu rzekomo placebo, by zmniejszyć strach chłopca. Okazuje się jednak, że był to lek zaburzający percepcję. Gdy Yaman traci przytomność, Seher ucieka z siostrzeńcem. Oboje zmieniają tożsamość, a żeby zmylić Yamana przez jakiś czas mają pozostać w Turcji. Ten jednak rozpoczyna pościg. Yusuf nie może wybaczyć ciotce, że nie pomogła Yamanowi. Zmartwiony stanem zdrowia stryjka, dzwoni do niego, gdy Seher śpi. Yaman próbuje dowiedzieć się od bratanka, gdzie się znajdują. Tymczasem Bora porywa Neslihan.

Występują

Zobacz także

Ładuję...