Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3824

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Karolina chce za podpisanie papierów rozwodowych 10 tys. złotych. Przypadkowo o całej sprawie dowiaduje się Kamil. Zdenerwowany żąda od Natana, żeby powiedział Uli prawdę. Antek adoruje Alinę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Natan spotyka się z Karoliną. Dziewczyna chce za podpisanie papierów rozwodowych 10 tysięcy złotych. Chłopak przynosi dokumenty mamie i prosi, żeby sprawdził to jej znajomy prawnik. Przypadkowo o całej sprawie dowiaduje się Kamil. Zdenerwowany żąda od Natana, żeby ten powiedział Uli prawdę. Monika wyznaje siostrze, że Damian chyba wciąż ją kocha. Ostatnio dobrze im się rozmawiało i pocałował ją na pożegnanie. Tymczasem Martyna wita Cieślika śniadaniem podanym w wyzywającym stroju. Para całuje się i ląduje w łóżku. Bogdan jest coraz bardziej poirytowany asystentką Urbańskiego, która sprawdza wszystkie dokumenty. Podejrzewa, że raportuje to szefowi. Tymczasem Antek adoruje Alinę. Kobieta mówi mu, że jest zbyt inteligentny, żeby być tylko mechanikiem. Wieczorem Berg odkrywa, że asystentka to córka jego nowego szefa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...