Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3823

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Cieślikowie żegnają się z Kajetanem, który jedzie na wycieczkę do Włoch. Monika bardzo to przeżywa. Łucja mówi Hofferowi, że jeśli jej matka zostanie dyrektorem szpitala, ona rezygnuje z pracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Cieślikowie żegnają się z Kajetanem, który jedzie na wycieczkę do Włoch. Monika bardzo to przeżywa. Cieszy się jednak, gdy Damian daje się zaprosić na kawę. W tym samym czasie Martyna kłóci się z bratem i wyprowadza. Natychmiast prosi Cieślika o pomoc. Łucja mówi Hofferowi, że jeśli jej matka zostanie dyrektorem szpitala, ona rezygnuje z pracy. Kamil uświadamia jej, że ucieczką tylko pogorszy swój problem. Młodsza Agier wpada więc na pewien pomysł. Tymczasem w szpitalu pojawia się druga kandydatka na dyrektora. Nalepa serdecznie wita Patrycję, ale ta ostrzega, że nie chce żadnej bliskiej relacji z personelem. U Igi i Brygidy znowu nie ma prądu. To sprawia, że Przybysz zaczyna poważnie myśleć o sprzedaży domu. Kiedy mówi o tym Michałowi, ten proponuje jej ładne mieszkanie w jego nowej inwestycji. Ma też świetną propozycję dla Brygidy - pracę i służbowa kawalerkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...