Pierwsza miłość | odc. 3821

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Okazuje się, że za porwaniem Norberta stoi Alicja. Przetrzymuje teraz Emilkę i jej synka jako zakładników. Bartek wpada na trop partnerki i dziecka. Musi do nich dotrzeć, zanim stanie im się krzywda.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Okazuje się, że za porwaniem Norberta stoi Alicja. Przetrzymuje teraz Emilkę i jej synka jako zakładników. Tymczasem Bartek wpada na trop partnerki i dziecka. Musi do nich dotrzeć, zanim stanie im się krzywda. Anka konfrontuje się ze swoimi prześladowcami. Oznajmia im, że idzie na policję, ale Konrad i Damian zaczynają ją szantażować. Jej jedyną sojuszniczką pozostaje Kalina. Pamela walczy o odzyskanie Kulasa. Amelka przekonuje Anielę, aby wróciła do jej ojca. Widząc rozterki nauczycielki, prosi o pomoc brata. Liczy, że razem z Antkiem przemówią dorosłym do rozsądku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...