Pierwsza miłość | odc. 3820

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po ostatnim spotkaniu uczucie między Piotrkiem i Melką wybucha na nowo. Kinga mówi Emilce, że widziała u Alicji maskotkę podobną do tej, którą miał ze sobą Norbert w dniu porwania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Po ostatnim spotkaniu uczucie między Piotrkiem i Melką wybucha na nowo. Reterski czuje, że jego żona nie jest z nim szczera. Biały kryje kobietę przed mężem. Roman ostrzega Śmiałka przed powrotem do nałogu. Kinga mówi Emilce, że widziała u Alicji maskotkę podobną do tej, którą miał ze sobą Norbert w dniu porwania. Oskar przygotowuje niespodziankę dla Kaliny. Tymczasem ona musi przyjść do pracy z córeczką. Choć Sandra z trudem przyjmuje fakt, że w jej biurze zjawia się dziecko, szybko przekonuje się do Marlenki. Kalina jest pozytywnie zaskoczona jej reakcją.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...