Morderstwa w Midsomer 12 (13)

(Midsomer Murders: The Great and the Good)

serial kryminalny Wielka Brytania 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nieznany sprawca morduje mężczyzn, którzy kochali się w nauczycielce lunatyczce. Poszlaki wskazują, że podczas nocnych wędrówek zabija ona swoich wielbicieli. Barnaby jest innego zdania.

Oglądaj w telewizji

Nd 30.06 15:55
BBC Firstlogo
Pon 1.07 2:05
BBC Firstlogo

Opis

Kolejny sezon serialu, którego akcja toczy się w Anglii, w hrabstwie Midsomer i jego okolicach. Wśród ekscentrycznych mieszkańców pracuje pełen spokoju i wytrwałości w tropieniu zbrodni starszy inspektor Tom Barnaby (John Nettles), mąż Joyce (Jane Wymark) i ojciec Cully (Laura Howard). Pomaga mu asystent, Ben Jones (Jason Hughes). Obaj detektywi rozwiązują skomplikowane sprawy morderstw, do których dochodzi w okolicy. To, czego dowiadują się przy okazji prowadzenia śledztw, przechodzi czasami ich najśmielsze oczekiwania.

W tym odcinku

Nieznany sprawca morduje mężczyzn, którzy kochali się w nauczycielce lunatyczce. Wszelkie poszlaki wskazują na to, że podczas nocnych wędrówek to ona - nieświadoma swoich działań - bezlitośnie zabija wielbicieli. Mimo to inspektor Barnaby jest przekonany, że zabójcą jest ktoś spoza Midsomer.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...