Klan | odc. 4344

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Olga nie może zaakceptować decyzji Michała, który postanowił, że Felicja zostanie u niego na stałe. Żali się Elżbiecie. Brajan przekazuje Czesi dobre wieści w sprawie sprzedaży domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Olga nie może zaakceptować decyzji Michała, który postanowił, że Felicja zostanie u niego na stałe. Dzwoni do Elżbiety, aby się wyżalić. Szczepanowi również trudno pogodzić się z tą sytuacją. Elżbieta tłumaczy im jednak, że Michał jest ojcem Felicji i tak będzie dla niej najlepiej. Ma jednak pomysł, jak pomóc Oldze w złagodzeniu uczucia samotności. Justyna odwiedza warsztat. Chociaż umówiła się z Antkiem na wieczór, to bardzo interesuje się Norbertem. Kiedy ten wychodzi na nagranie do telewizji, wypytuje o niego Antka. Nie może zrozumieć, dlaczego taki wykształcony człowiek nie chce się rozwijać i pozostaje w małym warsztacie samochodowym. Roman wraz z Gabrielą i dziećmi odbierają Jacka i Paulinę z lotniska. Wilczyńska opowiada im, jak świetnie Roman sprawdził się w roli opiekuna. Czesia nie może się doczekać powrotu Brajana, który pojechał do Kolna pokazać potencjalnemu klientowi dom na sprzedaż. Obawia się jednak, że jeśli nie obniży ceny, nie uda się szybko pozbyć nieruchomości. Tymczasem Brajan wraca z dobrymi wieściami - klient jest zdecydowany na zakup i nie ma zamiaru się targować.

Występują

Zobacz także

Ładuję...